Randstad / Oferta z dnia: 2018-11-28 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferowana praca

Stanowisko: pakowacz/ka
Nr ref.:
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki / mazowieckie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i dba o swoich pracowników, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok! :)

Dla naszego Klienta, producenta słonych przekąsek poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

pracownik produkcji (kobiety i mężczyźni)

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Grodzisk Mazowiecki

zadania:
pakowanie gotowych produktów do kartonów (lekkie produkty),
czyszczenie urządzeń pakujących,
odkładanie kartonów na palety,
dbanie o porządek na stanowisku pracy,
foliowanie, przygotowywanie gotowych kartonów do transportu,
transport palet,
inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

oczekujemy:
aktualnych badań sanepidu,
chęci do podjęcia pracy trzyzmianowej, w systemie czterobrygadowym,
chęci podjęcia pracy stałej i długoterminowej współpracy z firmą,
sumienności i dokładności,
mile widziane doświadczenie w pracach manualnych/produkcyjnych.

Oferujemy

oferujemy:
stawki godzinowe nawet do 22,08 zł brutto/h,
dodatkowo do 400 zł brutto/miesięcznie premii,
wysoki dodatek za pracę w porze nocnej 4,00zł brutto doliczane do każdej godziny,
po okresie sprawdzającym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,
możliwość skorzystania z karty medycznej, karty sportowej oraz pakietu zniżek,
indywidualna opieka konsultanta Randstad, który jest na miejscu.

Forma kontaktu

Jesteś zainteresowany/a?

Wyślij sms o treści PRACA na numer 605 303 608 - ODDZWONIMY DO CIEBIE i opowiemy o szczegółach oferty !

Aplikuj: https://randstadpl.traffit.com/public/an/46965

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.