Paretti / Oferta z dnia: 2022-05-12 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Stanowisko: Specjalista ds. procesów finansowo - księgowych z j. hiszpańskim
Nr ref.:
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Przetwarzaniem danych finansowych
Przygotowywaniem raportów i analiz, przetwarzaniem faktur, not księgowych
Analizowaniem dokumentacji księgowej
Współpracą z klientami

Wymagania

Bardzo dobrej znajomości języka hiszpańskiego (min. B2)
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
Bardzo dobrej znajomości narzędzi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
Bardzo dobrych umiejętności analitycznych oraz podstawowych zasad rachunkowości
Umiejętności efektywnego zarządzania czasem
Nastawienie pro-klienckie
Jakie obowiązki umożliwią Ci ciągły rozwój?

Świadomość technologii i jej wykorzystanie
Kreatywne myślenie oraz dążenie do ciągłego udoskonalania
Świadczenie usług na najwyższym poziomie
Umiejętność diagnozowania problemów oraz ich rozwiązywania
Umiejętność technicznej ekspertyzy procesu

Oferujemy

Prywatną opiekę medyczną, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet usług stomatologicznych.
Prywatne ubezpieczenie na życie, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet onkologiczny.
Dodatkowe bonusy za polecanie znajomych do pracy.
Dostęp do audiobooków Inspiro i platformy Nais (bilety do kina, karta Multisport i inne).
Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingowy, carpooling i parkingi rowerowe.

Forma kontaktu

+48570219111
viktoriia.kolibabchuk@paretti.pl

Dane firmowe

Paretti
Kołłątaja 9/2
45-064 Opole
Email: viktoriia.kolibabchuk@paretti.pl / WWW: https://paretti.pl/