PETRAN Andrzej Kasztelewicz / Oferta z dnia: 2018-10-22 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Stacja paliw PKN ORLEN S.A - sprzedaż paliw, art.motoryzacyjnych i spożywczych.

Oferowana praca

Stanowisko: pracownik obsługi klenta -sprzedawca
Nr ref.:
Miejsce pracy: Sanok / podkarpackie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należała sprzedaż i profesjonalna obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy w tej dziedzinie, dbanie o dobry wizerunek i markę naszej stacji.

Wymagania

łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy Ci:
-stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- rynkowy poziom wynagrodzenie w formie podstawa + premia
-rabaty na paliwo, gastronomię i wybrane artykuły z oferty sklepowej stacji PKN ORLEN
- atrakcyjna oferta telefonii komórkowej
-możliwość uczestniczenia w szkoleniach e-learningowych oraz warsztatach stacjonarnych
-zyskasz możliwość połączenia pracy z nauką dzięki elastycznym godzinom pracy opartym o grafik
-możliwość rozwoju i awansu

Wyślij swoje CV a zaprosimy Cię na rozmowę: apetran@gmail.com.pl lub skontaktuj się osobiście telefon: 695 355 139, 607 292 123
Proszę o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dane firmowe

PETRAN Andrzej Kasztelewicz
Krakowska 198
38-500 Sanok