Kancelaria PARTNERZY / Oferta z dnia: 2018-11-09 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik Działu Handlowego
Nr ref.:
Miejsce pracy: Gdańsk / pomorskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Kancelaria PARTNERZY poszukuje dla jednego ze swoich Klientów kandydatów na stanowisko: Pracownik Działu Handlowego
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

> Telefoniczna i mailowa obsługa klientów
• > Przyjmowanie i realizacja zamówień od Klientów detalicznych i hurtowych (wprowadzanie zamówień do komputerowego systemu)
• > Wystawianie dokumentów firmowych
• > Przyjmowanie nowych zamówień
• > Przygotowywanie nowych ofert
• > Koordynowanie współpracy z innymi działami firmy

Wymagania

• > Wykształcenie minimum średnie
• > Biegła znajomość obsługi komputera – pakiet Office
• > Znajomość języka angielskiego
• > Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze będzie Twoim dodatkowym atutem
• > Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• > Umiejętność organizowania pracy
• > Wysoka kultura osobista
• > Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• > Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie
• > Pracę jednozmianową
• > Narzędzia niezbędne do pracy
• > Przyjazną atmosferę w pracy
• > Praca w siedzibie firmy
• > Przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy
• > Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• > Atrakcyjny system premiowania
• > Pracę z zespołem specjalistów

Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@prawo-gdansk.pl z dopiskiem: Pracownik Działu Handlowego lub kontakt telefoniczny: 516-569-300 od pon.-pt. w godzinach 8.00-15.00

Dane firmowe

Kancelaria PARTNERZY
Al. Zwycięstwa 35
80-219 Gdańsk
Email: rekrutacja@prawo-gdansk.pl / WWW: www.prawo-gdansk.pl