Instytut Badawczy Dróg i Mostów / Oferta z dnia: 2022-07-26 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Instytut Badawczy Dróg i Mostów jest wiodącą w kraju placówką naukowo-badawczą zajmującą się problematyką infrastruktury komunikacyjnej. Potwierdzeniem rangi Instytutu jest kategoria naukowa A, którą IBDiM otrzymywał w dotychczas przeprowadzonych ocenach parametrycznych jednostek naukowych. Instytut jest nadzorowany przez Ministra Infrastruktury.
Działalność Instytutu jest ukierunkowana na rozwój nauki i praktyczne zastosowania wyników badań. Prowadzone badania naukowe i prace rozwojowe dotyczą budowy i utrzymania obiektów komunikacyjnych, a zwłaszcza dróg i drogowych obiektów mostowych, kolejowych obiektów inżynieryjnych oraz budowli podziemnych. Działalność badawcza Instytutu obejmuje zagadnienia materiałowe, technologiczne, ekonomiczne i ekologiczne.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ekonomiczny
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty ekonomicznego w Dziale Finansowo-Księgowym IBDiM.

Miejsce wykonywania pracy:
Instytut Badawczy Dróg i Mostów, 03-302 Warszawa, ul. Instytutowa 1.

Warunki pracy:
Praca w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego,
• minimum 2 lat doświadczenia w księgowości,
• umiejętności przygotowywania raportów do GUS,
• umiejętności obsługi komputera,
• umiejętności organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań,
• umiejętności pracy w zespole,
• mile widziana znajomość przepisów celnych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
• życiorys,
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
• kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na trzymiesięczny okres próbny,
• ciekawą pracę, możliwość doskonalenia umiejętności oraz rozwoju osobistego i zawodowego,
• miłą atmosferę pracy.

Forma kontaktu

Termin i miejsce składania dokumentów:
Dokumenty kandydaci mogą składać w Dziale Kadr Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, pokój 110 w terminie do 19 sierpnia 2022 r.

Inne informacje:
Oferty nie spełniające wymogów formalnych i otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data stempla pocztowego). Życiorys i oświadczenie powinny być opatrzone własnoręcznym podpisem. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej. Przekazane oferty nie będą zwracane. Oferty otrzymane po terminie lub odrzucone zostaną zniszczone.
Dodatkowe informacje dotyczące naboru można uzyskać pod nr tel. 22 3900111.

Dane firmowe

Instytut Badawczy Dróg i Mostów
Instytutowa 1
03-302 Warszawa
Email: jbankowska@ibdim.edu.pl / WWW: ibdim.edu.pl