BEESMERKURY / Oferta z dnia: 2018-12-06 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Nasza firma BEESMERKURY zajmuje się poszukiwaniem kandydatów na stanowisko: opiekun osób starszych.

Oferowana praca

Stanowisko: Opiekun osób starszych w Niemczech
Nr ref.:
Miejsce pracy: Gliwice / śląskie / Polska
Branża: Opieka nad domem i dziećmi

Opis stanowiska

Poszukujemy osób chętnych do pracy w roli opiekuna/opiekunki osób starszych na terenie Niemiec.
W zależności od typu pensjonariusza, zakres obowiązków może być kompletnie różny.

Wymagania

Głównymi wymaganiami są:
• Doświadczenie w zawodzie opiekun/opiekunka osób starszych.
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Stan fizyczny i zdrowotny umożliwiający pełną opiekę nad pensjonariuszem.
• Czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Nasza firma zapewnia:
• legalne zatrudnienie
• wynagrodzenie do 1500€/miesiąc+premie
• zakwaterowanie
• zwrot pieniędzy za przewóz w obie strony (tam i powrót)
• stały kontakt i opiekę naszych konsultantów i
koordynatorów

Zapraszam wszystkie chętne osoby do kontaktu telefonicznego pod numerem 508507249

Dane firmowe

BEESMERKURY
Wrocławska 4
44-100 Gliwice