Akin GmbH / Oferta z dnia: 2019-06-26 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Firma budowlana poszukuje zmotywowanych fachowcow do pracy na terenie Niemiec.

Oferowana praca

Stanowisko: Glazurnik/Plytkarz.
Nr ref.:
Miejsce pracy: Bielefeld / zagranica / Niemcy
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Praca w zasiegu 40 km od miasta Bielefeld, Münster i Osnabrück. Przy wiekszych projektach na terenie calych NIemiec. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: +48223803904, +4952158816994.

Wymagania

Wymagamy:

-minimum 5 letnie doswiadczenie w zawodzie,

-komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego,

-prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

Oferujemy:

-prace w systemie akordowym,

-umowe o prace na czas nieokreslony,

-zakwaterowanie (8 euro/dzien).

Forma kontaktu

kontakt telefoniczny: +48223803904, +4952158816994.

Dane firmowe

Akin GmbH
Feilenstraße 5
33611 Bielefeld
Email: jobs@con-s-ag.de / WWW: www.con-s-ag.de