Adres e-mail:

Grafton Recruitment Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2021-06-03

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: łódzkie
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

9-15-60503Dla naszego Klienta, leadera w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko: Administrator Systemów ITLokalizacja: Konstantynów Łódzki Zakres obowiązków:- Zarządzanie środowiskiem serwerów fizycznych i wirtualnych - Zarządzanie infrastrukturą sieciową- Zarządzanie infrastrukturą kopii bezpieczeństwa- Zarządzanie bezpieczeństwem i dostępem do systemów- Prowadzenie projektów i wdrożeń ITWymagania:- Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku- Microsoft Windows Serwer od wersji 2012: AD, GPO, DNS, DHCP. RADIUS itp.- Wirtualizacja Hyper-V i/lub VMware- Office 365- Technologie sieciowe- Podstawowa znajomość Microsoft Azure- Język Angielski na poziomie komunikatywnymKorzyści:- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- Pakiet socjalny: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, kurs języka angielskiego, bony itp.- Duże możliwości rozwoju, - Elastyczne godziny pracy, - Parking....

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl