Adres e-mail:

Polsoft Engineering Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2019-06-18

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: śląskie
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Wymagania:

Praktyczna znajomość technologii C#.NET w szczególności:

Biblioteka .NETwersja 3.5 (również compact framework)wersja 4.5+
UlWinForms (również dla systemu WinCE 7.0)WPF (MVVM)DevExpress

Web serwisy: ASMX, WCF.
Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle).
Minimum roczne doświadczenie na stanowisku programisty.
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych.
Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

Xamarin Native (Android) z użyciem MVVMCross.
Repozytorium źródeł SVN.
Znajomość narzędzi do zarządzania projektami JIRA, Confluence.

Cele i zadania:

samodzielna implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych.
testowanie oprogramowania.
dokumentacja kodu źródłowego.

Oferujemy:

pracę w siedzibie Firmy w Katowicach (telepraca wykluczona)
atrakcyjne warunki zatrudnienia
możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
pracę w profesjonalnym zespole
umowę o pracę lub B2B
rozbudowany pakiet socjalny!

karty Multisport Classic/Plus
opieka medyczna
język angielski
ubezpieczenia grupowe

pracę w komfortowych warunkach:

klimatyzowane wnętrza
gwarantowane miejsce parkingowe
bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych
wyposażona kuchnia i jadalnia
pyszne obiady w formie cateringu

„rowerownię” – miejsce gdzie bezpiecznie przechowasz swój rower, zostawisz sportowe ubranie, weźmiesz odświeżający prysznic i przebierzesz się w „cywilne” ciuchy
możliwość realizowania własnych pomysłów
pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole
pomoc we wdrożeniu w pracę
wyjazdy integracyjne :)
imprezy sportowe

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl