Adres e-mail:

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2018-04-16

Oferowana praca

Stanowisko: Infopraca.pl
Miejsce pracy: łódzkie
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Zadania:
przyjmowanie towaru do magazynu,
wydawanie i kompletowanie towaru,
składowanie towaru z zachowaniem określonego systemu identyfikacji,
obsługa systemów informacyjnych,
monitorowanie zapasów magazynowych.
Wymagania:
gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
zaangażowanie,
sumienność.
Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
premie uznaniową,
dodatki za pracę w soboty.
Numer referencyjny: PM/ES/2017/LDZ...

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Infopraca.pl