HAR-BUD / Oferta z dnia: 2024-04-16 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Firma budowlana Har-Bud

Oferowana praca

Stanowisko: księgowa/ księgowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: czarna / podkarpackie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

Samodzielna główna księgowa / księgowy

• samodzielne prowadzenie księgowości dla naszych klientów, w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa: podatkowego, ustawy o rachunkowości, kodeksu spółek handlowych, zakładowego planu kont,
• Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji
• Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów
• Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych; (kontrola merytoryczna dokumentów finansowo – księgowych i prawidłowości operacji księgowych na kontach wynikowych i bilansowych)
• Nadzór w zakresie rozliczeń zobowiązań i należności
• Potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic
• Przygotowywanie sprawozdań finansowych (roczne, miesięczne rozliczanie okresu obrachunkowego, zestawień, raportów)
• Rozliczenia podatkowe Spółki (sporządzanie deklaracji CIT,PIT, JPK)
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi (m.in. zapewnienie kompletności i terminowości w zakresie sprawozdawczości do GUS, ZUS i inne)
• Prowadzenie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS, sporządzanie rozliczeń z ZUS z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres mailowy: harbud@vp.pl

Wymagania

Nasze wymagania
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
• Minimum 3 - letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku
• Mile widziana znajomość programów księgowych Optima,
• Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
• Dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych
• doświadczenie i umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych,
• doświadczenie w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i biegłymi rewidentami,

Oferujemy

To oferujemy
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
• Wynagrodzenie 5-7 tys.

Dane firmowe

HAR-BUD
czarna 444a
37-125 Czarna