PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 2024-04-18 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM SP. Z O.O. Firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku usług budowlanych, w tym robót specjalistycznych poszukuje kandydata na stanowisko:

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz
Nr ref.:
Miejsce pracy: Bełchatów / łódzkie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

SPAWACZ (ELEKTRODA 111, MAG 135)
Miejsce pracy: Rogowiec k. Bełchatowa
Zakres obowiązków:
• spawanie elektrodami metodą 111 oraz mag 135,
• dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac.

Wymagania

• uprawnienia do spawania elektrodami metoda 111, oraz mag 135,
• minimum rok doświadczenia na stanowisku spawacza,
• odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• umiejętność pracy w zespole,
• chęci do pracy.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• sporadyczne wyjazdy w delegacje
• w razie potrzeby praca w godzinach nadliczbowych,
• przewidywane wynagrodzenie 6000-8000 brutto / miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres:
dz@inkom-belchatow.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Dane firmowe

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM SP. Z O.O.
Pabianicka 67
97-400 Bełchatów