PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 2024-04-19 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Oferowana praca

Stanowisko: Kelner / Kelnerka
Nr ref.:
Miejsce pracy: Bełchatów / łódzkie / Polska
Branża: Gastronomia / Catering

Opis stanowiska

Rezydencja Dwór Polski poszukuje osoby na stanowisko:
Kelner
Miejsce pracy: Bełchatów, ul. Czaplinecka 144
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego.

Wymagania

Oferujemy

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
Tel: 44 634 96 20

Dane firmowe

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM SP. Z O.O.
Pabianicka 67
97-400 Bełchatów