Szukaj

Logowanie

Hasło:
Przypomnij hasło

Praca wg województw

Darmowe ogłoszenia o pracę: Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca w Twoim mieście

Oferty pracy: Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym mieście.

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywał spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Zofia Trocha / Oferta z dnia: 2024-04-14 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

www.zofiatrocha.com

Oferowana praca

Stanowisko: Dypl. Pielęgniarka (k/m/d), nowoczesny szpital + zakwaterowanie + kurs języka niemieckiego
Nr ref.:
Miejsce pracy: Osnabrück / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Rozpocznij karierę w Niemczech jako pielęgniarka/pielęgniarz już teraz. Nowoczesna klinika czeka na Ciebie. Super oferta i wyjątkowe warunki dla obcokrajowców!
Klinikum Osnabrück to jedna z najnowocześniejszych klinik w północnych Niemczech. Posiadają własną akademię kształcenia i szukają personel przede wszystkim na oddziały geriatryczne i neurologiczne. Oddział neurologiczny „Stroke Unit” jest wyjątkowo nowoczesny.
Dypl. Pielęgniarka (k/m/d), nowoczesny szpital + zakwaterowanie + kurs języka niemieckiego
Oferta
• Klinika zapewnia zakwaterowanie
• Bezpłatny kurs języka niemieckiego B2 w Niemczech
• Umowa o pracę bezpośrednio z kliniką od pierwszego dnia
• Praca w niepełnym wymiarze godzin z pełnym wynagrodzeniem na okres kursu języka niemieckiego
• Wszelkie wsparcie i bardzo dobre warunki dzięki projektowi integracji i kwalifikacji personelu medycznego z Polski

Wymagania

Twój profil
• Wykształcenie i doświadczenie jako dyplomowana pielęgniarka / pielęgniarz
• Planujesz pracować w klinice i mieszkać w Niemczech na stałe
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 jest wymagana

Oferujemy

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji
• Pielęgniarka bez nostryfikacji dyplomu: 2951 EUR brutto, plus dodatki
• Pielęgniarka z nostryfikacją / Urkunde: 3305 EUR – 4040 EUR brutto, plus dodatki

Forma kontaktu

Więcej informacji o miejscu pracy na stronie kliniki https://www.klinikum-os.de
Na pytania odpowiada Pani Zofia Trocha pod numerem telefonu +49 160 899 5441.

Dane firmowe

Zofia Trocha
Eichendorffstrasse 22
49326 Melle
Email: info@zofiatrocha.com / WWW: www.zofiatrocha.com

← Wstecz