Netizens Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2024-04-18 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Firma Netizens mieści się w Katowicach Zawodzie. Istnieje od 25 lat na rynku. Realizuje usługi z zakresu IT.

Oferowana praca

Stanowisko: Elektromonter
Nr ref.:
Miejsce pracy: Katowice, Zawodzie / śląskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata na stanowisko elektromonter w dziale Produkcji.

Zakres obowiązków:

- okablowanie szaf sterowniczych
- produkcja wiązek kablowych
- instalacja urządzeń w rozdzielnicach
- diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z instalacjami elektrycznymi
- wykonywanie pomiarów, testów i raportowanie wyników

Wymagania

- doświadczenie zawodowe jako elektromonter lub na podobnej pozycji
- umiejętność pracy z układami elektrycznymi
- umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych i rysunków technicznych
- posługiwanie się podstawowymi przyrządami pomiarowymi i narzędziami elektronicznymi
- sumienność, dokładność i gotowość do pracy w zespole, jak i samodzielnie

Oferujemy

- elastyczny czas pracy
- rozwój zawodowy przy zróżnicowanych projektach
- przyjazną atmosferę pracy
- zatrudnienie bez pośredników
- praca od zaraz
- miejsce i warunki pracy: siedziba firmy, dogodne warunki pracy, brak zmian nocnych, praca nie na hali produkcyjnej
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

Forma kontaktu

Kontakt telefoniczny: 882 071 105

Jeżeli ta oferta jest właśnie dla Ciebie, nie czekaj. Wyślij zgłoszenie zawierające CV na adres: praca@netizens.pl

Prosimy o dołączenie aktualnej klauzuli o ochronie danych osobowych. Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Dane firmowe

Netizens Sp. z o.o.
Katowice 25
40-246 Katowice
Email: praca@netizens.pl / WWW: https://www.netizens.pl/