Quick Staff / Oferta z dnia: 2024-04-07 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii. Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Oferowana praca

Stanowisko: Magazynier / operator wózka widłowego
Nr ref.:
Miejsce pracy: Kopenhaga / zagranica / Dania
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Prace produkcyjno-magazynowe
Obsługa wózka widłowego
Sprawdzanie jakości produktu
Utrzymanie porządku miejsca pracy
Inne prace produkcyjne

Wymagania

komunikatywna znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B oraz własne auto do dojazdu do pracy
uprawnienia na wózki widłowe
doświadczenie na produkcji/magazynie

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie
zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
terminowe wypłaty wynagrodzenia
możliwość pobierania zaliczek
pomoc przy organizacji zakwaterowania
pomoc w sprawach administracyjnych w Danii

Prześlij swoją aplikację za pomocą formularza aplikacyjnego:

Prosimy o przesłanie CV na mail:
rekrutacja@quickstaff.dk

Dane firmowe

Quick Staff
Bregnebjergvej 1 1
5620 Glamsbjærg
Email: rekrutacja@pf-gruppen.com / WWW: https://www.quickstaff.dk/o-nas