Szukaj

Logowanie

Hasło:
Przypomnij hasło

Praca wg województw

Darmowe ogłoszenia o pracę: Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca w Twoim mieście

Oferty pracy: Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym mieście.

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywał spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Agencja Pracy Select / Oferta z dnia: 2024-04-12 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891).

Oferowana praca

Stanowisko: Operator palownicy (odcinek drogi Babica - Jawornik)
Nr ref.:
Miejsce pracy: Rzeszów / podkarpackie / Polska
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Zakres obowiązków na w/w stanowisku:
– Wykonywanie prac przygotowawczych do procesu wiercenia.
– Obsługa i kontrola stanu technicznego maszyny.
– Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

Wymagania:
– Zaangażowanie w wykonywane czynności.
– Dyspozycyjność i odpowiedzialność.
– Posiadanie aktualnych uprawnień do obsługi palownic.

Oferujemy

Oferujemy:
– Pracę na podstawie umowy o pracę – praca przy budowie drogi S19, odcinek Babica-Jawornik. Zatrudnienie na co najmniej 2-3 lata z możliwością dalszej współpracy.
– Zakwaterowanie na miejscu budowy, zapewnienie dojazdu (jeśli miejsce zamieszkania znajduje się niedaleko budowy) lub zwrot kosztów za dojazd.
– Bezpłatne kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
– Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
– Informacja o wynagrodzeniu przekazywana jest po wysłaniu CV. Możliwość negocjacji bezpośrednich zaproponowanej stawki na podstawie doświadczenia i posiadanych uprawnień.

Forma kontaktu

jakub.pajkert@select-hr.pl

Dane firmowe

Agencja Pracy Select
Lecha i Marii Kaczyńskich 4
97-400 Bełchatów
Email: recepcja@select-hr.pl / WWW: L. i M. Kaczyńskich 4

← Wstecz