Instytut Badawczy Dróg i Mostów / Oferta z dnia: 2024-04-11 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Instytut Badawczy Dróg i Mostów jest wiodącą w kraju placówką naukowo-badawczą zajmującą się problematyką infrastruktury komunikacyjnej. Potwierdzeniem rangi Instytutu jest kategoria naukowa A, którą IBDiM otrzymywał w dotychczas przeprowadzonych ocenach parametrycznych jednostek naukowych. Instytut jest nadzorowany przez Ministra Infrastruktury.
Działalność Instytutu jest ukierunkowana na rozwój nauki i praktyczne zastosowania wyników badań. Prowadzone badania naukowe i prace rozwojowe dotyczą budowy i utrzymania obiektów komunikacyjnych, a zwłaszcza dróg i drogowych obiektów mostowych, kolejowych obiektów inżynieryjnych oraz budowli podziemnych. Działalność badawcza Instytutu obejmuje zagadnienia materiałowe, technologiczne, ekonomiczne i ekologiczne.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista inżynieryjno-techniczny
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalista inżynieryjno-technicznyw Zakładzie Betonu IBDiM.

Miejsce wykonywania pracy:
Instytut Badawczy Dróg i Mostów, 03-302 Warszawa, ul. Instytutowa 1, budynek LAMB.

Warunki pracy:
Praca w biurze w wymiarze pełnego etatu: 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach
7.00 – 16.00 (ruchomy czas pracy) oraz wyjazdy delegacyjne.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Praca z wykorzystaniem komputera i specjalistycznego oprogramowania, praca w terenie, narzędzia i materiały pracy - urządzenia i sprzęt właściwy dla rodzaju prowadzonych prac w terenie, sprzęt biurowy.

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy niezbędne:
• wykształcenie: wyższe techniczne (wskazany kierunek: budownictwo, inżynieria lądowa),
• znajomość zagadnień związanych z technologią betonu,
• znajomość obsługi komputera,
• prawo jazdy kategorii B.

Wymagania dodatkowe - mile widziane:
• doświadczenie w pracy w laboratorium budowlanym,
• doświadczenie w systemie zarządzania jakością,
• znajomość języków obcych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
• CV,
• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i odbyte szkolenia,
• kopie dokumentów potwierdzających dotychczasowe zatrudnienie,
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Oferujemy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 2-miesięczny okres próbny,
• udział w badaniach terenowych i laboratoryjnych,
• udział w pracach administracyjnych,
• ciekawą pracę, możliwość doskonalenia umiejętności oraz rozwoju osobistego i zawodowego,
• miłą atmosferę pracy.

Forma kontaktu

Termin i miejsce składania dokumentów:
Dokumenty kandydaci mogą składać w Dziale Finansowo-Kadrowym siedzibie IBDiM, Warszawa (pokój 110) w terminie do 10 maja 2024 r.

Inne informacje:
Oferty niespełniające wymogów formalnych i otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data stempla pocztowego). Wymagane dokumenty, tj. życiorys i oświadczenia powinny być opatrzone własnoręcznym podpisem. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej. Przekazane oferty nie będą zwracane. Oferty otrzymane po terminie lub odrzucone zostaną zniszczone.
Dodatkowe informacje dotyczące naboru można uzyskać pod nr tel. 22 39-00-137.

Dane firmowe

Instytut Badawczy Dróg i Mostów
Instytutowa 1
03-302 Warszawa
Email: jbankowska@ibdim.edu.pl / WWW: ibdim.edu.pl