TEMARED / Oferta z dnia: 2024-04-24 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2023 roku firma po raz czwarty otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Grupa TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

Oferowana praca

Stanowisko: Praca na produkcji- bez doświadczenia
Nr ref.:
Miejsce pracy: Świdnik / lubelskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy oraz otwarciem nowych stanowisk w naszym dziale produkcji przyczep samochodowych- serdecznie zapraszamy osoby bez doświadczenia do składania aplikacji!

Jesteśmy gotowi, aby Cię przeszkolić i wprowadzić w świat przyczep samochodowych.

W procesie wdrożenia do pracy otrzymasz pełne wsparcie od trenera oraz będziesz korzystać z instrukcji i rysunków technicznych, które pomogą Ci przyswoić wiedzę szybciej i skuteczniej.

Twoje główne zadania na tym stanowisku obejmą: montaż różnorodnych modeli przyczep przy użyciu elektronarzędzi.

Wymagania

Praca odbywa się od poniedziałku do piątku, w systemie zmianowym: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00 w Świdniku.

Oferujemy

Co oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w rozwijającej się firmie osiągającej sukcesy na rynku międzynarodowym.

-Profesjonalne wprowadzenie do pracy.

-Świetną atmosferę w zespole.

-Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy- rekrutacje wewnętrzne.

-Benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Forma kontaktu

Nr tel.- 576477877
E-mail- praca@temared.com

Dane firmowe

TEMARED
Al. Lotników Polskich 1
21-045 Świdnik
Email: aleksandra.nowakowska@temared.com / WWW: https://temared.com