Agencja Pracy Select / Oferta z dnia: 2024-04-10 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891).

Oferowana praca

Stanowisko: Operator prasy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Bełchatów / łódzkie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Zadania na danym stanowisku:
– Produkcja elementów metalowych dla przemysłu samochodowego – obsługa pras.
– Dbanie o wysoką jakość produkowanych detali i systematyczną kontrolę procesu produkcyjnego.
– Wykonywanie pomiarów produkowanych elementów.
– Zapewnienie ciągłości produkcji.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność.
– Dyspozycyjność – praca od poniedziałku do piątku na trzy zmiany.
– Umiejętność pracy w grupie.
– Mile widziane: podstawowa znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi, uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Praca w oparciu o umowę o pracę.
– Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna.
– Premia powitalna dla nowego operatora.
– Program Skarbonka – dodatkowa premia roczna.
– Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowania do wyjazdów, dodatki stażowe, nagrody jubileuszowe, premie świąteczne, dofinansowania do wypoczynku, paczki świąteczne).
– Możliwość zdobycia uprawnień i wiedzy technicznej.
– Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe.

Forma kontaktu

kadry@select-hr.pl

Dane firmowe

Agencja Pracy Select
Lecha i Marii Kaczyńskich 4
97-400 Bełchatów
Email: recepcja@select-hr.pl / WWW: L. i M. Kaczyńskich 4