Ewl S. A. / Oferta z dnia: 2024-04-16 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Jesteśmy częścią, założonej w 2007 roku Agencji Pracy EWL, która rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków rozwijających się. Jest liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich. Jesteśmy obecni w kilku krajach CEE i kontynuujemy nasz rozwój międzynarodowy. Dostarczamy rozwiązania w zatrudnieniu niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.
W centrum naszej uwagi zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, którą buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Wielu z nich pokonało tysiące kilometrów, by pracować w nowym środowisku. Nasz zespół narodził się w wyniku największej masowej migracji na świecie. Zespół składa się z ludzi o otwartych umysłach, którzy zawsze stawiają Klienta na pierwszym miejscu. Wiedzą, że zmieniają życie ludzi i są tym podekscytowani.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Nr ref.:
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Specjalista ds. sprzedaży - Poznań
Dla naszego klienta poszukujemy osoby, która jest zmotywowana do wsparcia zespołu sprzedażowego skoncentrowanego na sprzedaży profili i rur stalowych.

Opis stanowiska pracy:
• profesjonalna obsługa klientów obejmująca kontakt telefoniczny i elektroniczny
• ofertowanie i przyjmowanie zamówień od klientów
• negocjowanie cen z klientami
• rozwój i poszerzanie dotychczasowej bazy klientów
• udzielanie informacji o produktach firmy
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
• zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie

Wymagania

• wykształcenie średnie, preferowane wyższe
• wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność oraz koncentracja
• przyjazne i grzeczne nastawienie do klienta
• nastawienie na realizację wyznaczonych celów i współpracę w zespole
• umiejętność szybkiego liczenia i przeliczania np. jednostek miary
• znajomość j. angielskiego
• doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, w pracy z systemem typu ERP, oraz doświadczenie w handlu B2B będą dodatkowymi atutami

Oferujemy

• Tryb pracy stacjonarny, aczkolwiek jesteśmy otwarci na home office kilka dni w miesiącu
• Godziny pracy: 08:00 - 16:00
• Premia zależna od wyników
• Umowa o pracę
• Wynagrodzenie 4.650 – 8. 317PLN/ miesiąc

Prosimy o przesłanie cv z dopiskiem "Poznań" na adres magdalena.czacharowska@ewl.com.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.