TEMARED / Oferta z dnia: 2024-04-24 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2023 roku firma po raz czwarty otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Grupa TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

Oferowana praca

Stanowisko: Monter przyczep samochodowych
Nr ref.:
Miejsce pracy: Świdnik / lubelskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków-

-montaż elementów i części zgodnie ze specyfikacją techniczną,

-obsługa narzędzi (pneumatycznych i elektronarzędzi),

-weryfikacja poprawności montażu,

-dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Mile widziane-

-doświadczenie w pracy związanej z mechaniką,

-znajomości rysunku technicznego oraz zdolności manualne.

Wymagania

Nasze wymagania:

-gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22),

-dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

Oferujemy

To oferujemy-

-wdrożenie na stanowisko przez trenera,

-stałe wynagrodzenie oraz premia za efektywność,

-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie,

-możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy,

-benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Forma kontaktu

Nr tel.- 576477877
E-mail- praca@temared.com

Dane firmowe

TEMARED
Al. Lotników Polskich 1
21-045 Świdnik
Email: aleksandra.nowakowska@temared.com / WWW: https://temared.com