Quick Staff / Oferta z dnia: 2024-04-26 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii. Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Oferowana praca

Stanowisko: Kopanie drzewek ozdobnych
Nr ref.:
Miejsce pracy: Glamsbjerg / zagranica / Dania
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Pracownik szkółkarski - kopanie drzew i krzewów
Numer oferty: S-60
Wszyscy kandydaci aplikujący do pracy przy kopaniu drzewek muszą mieć bardzo dobrą kondycję fizyczną! Praca jest ciężka i wymaga dużej siły!
Start pracy: 1 maj
Okres pracy: możliwość pracy przez 10 miesięcy w roku
Ilość wakatów: 10
Nie jest wymagana znajomość języka obcego

Wymagania

dyspozycyjność w ustalonym terminie,
bardzo dobra sprawność fizyczna,
gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),
umiejętność obsługiwania traktorów i maszyn rolniczych (1 osoba na parę),
prawo jazdy kat. B (wymagane u 1 osoby na parę).

Oferujemy

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 11.000 PLN (podstawa +12,5 % pieniądze wakacyjne )
9500 PLN podstawa + 1500 PLN pieniądze wakacyjne
Stawka akordowa brutto za wykopanie, związanie i dostarczenie na bazę 1 drzewka:
kopanie szpadlem (bez naruszenia ziemi wcześniej maszyną): 9,9 kr
kopanie szpadlem (z naruszeniem wcześniej ziemi maszyną): 7,63 kr
Jeśli jakość dostarczonych drzewek zostanie zaakceptowana przez kontrolera bonus do każdego drzewka w kwocie brutto: 1,81 kr

Forma kontaktu

Telefonicznie +48660575888