Szukaj

Logowanie


Login:
Hasło:
Przypomnij hasło

Praca wg województw


Darmowe ogłoszenia o pracę: Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca w Twoim mieście


Oferty pracy: Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym mieście.

Gorące oferty


Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywał spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

RegulaminRegulamin korzystania z portalu aplikuj.net

Informacje ogólne:

1. Korzystanie z portalu aplikuj.net jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez Użytkownika zasad i warunków zawartych w niniejszym Regulaminie.
2. Regulamin obowiązuje od momentu publikacji w portalu aplikuj.net.
3. Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym Użytkowników. Aktualna wersja Regulaminu będzie każdorazowo dostępna w serwisie aplikuj.net i udostępniana do akceptacji Użytkownika przed dodaniem nowego ogłoszenia.
4. Właściciel portalu aplikuj.net nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń. Jak również nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu.
5. Głównym celem portalu www.aplikuj.net jest zbieranie ofert pracy i udostępnianie ich Użytkownikom.

Dodawanie ogłoszeń i CV:

1. Użytkownik umieszczający ogłoszenie lub CV w serwisie aplikuj.net świadomie ponosi osobistą i prawną odpowiedzialność za treść swojego ogłoszenia lub CV oraz mogące wyniknąć z tej treści konsekwencje prawne.
2. Administracja portalu aplikuj.net zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń lub CV, które uważa za nieodpowiednie lub łamiące w jakikolwiek sposób zasady i warunki opisane w regulaminie.
3. Zabronione jest dodawanie ogłoszeń dotyczących szeroko pojętego zarabiania w internecie (klikanie w linki, wysyłanie spamu itp.), ofert pracy na zasadach MLM (Betterwawe, Avon itp.) oraz programów partnerskich.
4. Niedozwolone jest zamieszczanie w ogłoszeniach i we wszelkich miejscach dostępnych na łamach Serwisu treści niezgodnych z prawem, nawołujących do dyskryminacji ze względu na płeć, rasę, pochodzenie lub wyznanie, treści o charakterze lub oddźwięku wulgaryzmów, nieprzyzwoitości, profanacji lub w inny sposób kontrowersyjnych, treści naruszających dobra osobiste lub prawa podmiotowe innych osób lub podmiotów, treści stanowiące formę karalnego przestępstwa lub wykroczenia przeciwko porządkowi publicznemu albo naruszające prawa prywatne, jak i zawierających treści promujące, zachęcające lub oferujące instrukcje dotyczące działalności niezgodnej z prawem.
5. Zabrania się umieszczania w ogłoszeniach informacji nie związanych z ofertami pracy, w szczególności treści mających charakter kryptoreklamy bądź oczerniających inne firmy lub osoby.
6. Portal pośredniczy w udostępnianiu danych osobowych Użytkowników dostępnych w CV jedynie w celach rekrutacji.
7. Zalecamy aby nie pisać treści i tytułu ogłoszenia w całości lub znacznej części DUŻYMI LITERAMI. Prosimy również nie używać niepotrzebnie wykrzykników. Ogłoszenia takie mogą zostać odrzucone.

Płatności:

1. Zamieszczanie ofert pracy na portalu aplikuj.net może być bezpłatne (oferta standardowa) lub płatne (oferta premiowana) w zależności od wyboru oferty przez Użytkownika.
2. Zamieszczanie swojego CV jest bezpłatne.
3. W ramach oferty premiowanej (płatnej) ogłoszenia widoczne są na stronie głównej serwisu w czasie wykupionym przez Użytkownika.
4. W ramach oferty premiowanej (płatnej) udostępniana jest baza CV Użytkowników, którzy wyrazili na to zgodę.
5. O odpłatności danej usługi, cenie i warunkach jej świadczenia Usługodawca będzie informował w miejscu usług płatnych.
6. Płatności za ogłoszenia premiowane dokonywane są za pośrednictwem systemu dotpay.pl
7. W przypadku odmowy publikacji ogłoszenia ze względu na łamanie zasad niniejszego Regulaminu, Usługodawca w przypadku usługi płatnej nie zwraca środków wpłaconych za takie ogłoszenie.

Reklama:

1. Usługodawca korzysta z emitowania na swoim portalu reklam.
2. Usługodawca korzysta z usług Google (Adsense), będącej zewnętrznym dostawcą reklam. W celu dopasowania tematyki wyświetlanych reklam do zainteresowań Użytkowników, firma Google korzysta z plików cookie.
3. Istnieje możliwość umieszczenia graficznej lub tekstowej reklamy na portalu aplikuj.net. W tym celu można skorzystać z formularza kontaktowego lub napisać zapytanie na adres reklama@aplikuj.net