work'n europe / Oferta z dnia: 2019-08-13 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Hausengel to przedsiębiorstwo rodzinne, które z sukcesem już od 2005 roku pomaga znaleźć bezpieczne i sprawdzone zlecenia osobom chętnym pracować jako opiekun u niemieckich rodzin. Jesteśmy grupą dobrze prosperujących oraz dynamicznie rozwijających się spółek działających na sześciu europejskich rynkach. Dzięki naszemu osobistemu doświadczeniu wiemy, że jedynie wkładając w codzienną pracę serce możemy osiągnąć sukces. Zostań członkiem rodziny Hausengel, zgłoś się już dziś i poczuj naszą kompleksową opiekę!

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi połączeń telefonicznych z językiem niemieckim
Nr ref.:
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Obecnie, w związku z aktywnym rozwojem naszej międzynarodowej struktury, poszukujemy do działu administracji:
Specjalista ds. obsługi połączeń telefonicznych z językiem niemieckim
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksowe wsparcie partnerów firmy, w tym m.in.:
• bieżącą obsługę partnerów telefonicznie i mailowo,
• zarządzanie firmową skrzynką mailową,
• dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów,
• przyjmowanie i nadawanie przesyłek pocztowych,
• wsparcie innych działów w bieżących projektach.

Wymagania

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom minimum B2),
• doświadczenie w dziale obsługi klienta, handlu, call center,
• dobra dykcja i miły głos,
• wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie oraz cierpliwość,
• dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

Oferujemy:
• ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
• atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
• rozbudowany program opieki medycznej i kartę Multisport,
• dużą decyzyjność w podejmowaniu działań,
• aktywny kontakt z językiem niemieckim i możliwość rozwoju zawodowego.

Forma kontaktu

Mateusz Kula
mateusz.kula@hausengel.pl
tel. 725537666

Dane firmowe

work'n europe
Szkolna 5/15
61-832 Poznań
Email: mateusz.kula@workneurope.com / WWW: workneurope.com