time2work / Oferta z dnia: 2022-04-28 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Jesteśmy agencją, która pomoże Ci znaleźć zatrudnienie. Naszą legalną działalność potwierdza wpis do KRAZ pod numerem 13395. Znamy pracodawców, którzy poszukują pracowników takich jak Ty, jednym z nich jest nasz klient, którego poznałeś wyżej. Szukasz pracy? Poznaj szczegóły!

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik produkcji
Nr ref.:
Miejsce pracy: Tychy / dolnośląskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Opis pracy:

Podejmij się zlecenia u jednego z największych producentów i dostawców żywności na polskim rynku. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Tychach (blisko Katowic).

W ramach swoich obowiązków będziesz zajmował się:

-realizowaniem procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującym standardem produkcji,
-dbałością o poprawność wprowadzanych do sytemu danych dotyczących identyfikacji produktu (surowce, opakowania),
-kontrolą prawidłowego działania maszyn i urządzeń (kontrola wzrokowa zamykania tacek, umieszczania porcji na linii, naklejania etykiet, wyglądu gotowego produktu, itp),
-zgłaszaniem oznak awarii oraz nieprawidłowej pracy maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy,
-usuwaniem podstawowych awarii maszyn i urządzeń,
-dbałością o wysoką jakość produkowanego asortymentu,
-dbałością o prawidłowe magazynowanie materiałów opakowaniowych w miejscach do tego przeznaczonych,
-utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Zlecenie będziesz wykonywał w hali o niskiej temperaturze – około +6°C.

Wymagania

Wymagania:

-chęci do pracy,
-dyspozycyjność,
-zdolności manualne,
-odpowiedzialność.

Oferujemy

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z wynagrodzeniem za przepracowane godziny.

Ponadto, zleceniodawca zapewnia:

-dużą ilość godzin pracy (200 – 300 h/msc),
-dojazd do miejsca pracy (zwracany jest koszt biletu miesięcznego),
-buty i odzież wierzchnią,
-bezpłatne zakwaterowanie,
-darmowe obiady na terenie zakładu.

Wynagrodzenie:

19,86 zł brutto za godzinę, co daje 15 zł netto za godzinę.

Podejmując z nami pracę zyskujesz:

-legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy,
-stałą opiekę rekruterów i logistyków,
-możliwość zdobycia stałego zatrudnienia,
-brak jakichkolwiek opłat w trakcie procesu rekrutacji.

Forma kontaktu

+48 502 084 236

Dane firmowe

time2work
Niemodlińska 8
45-710 Opole