capital / Oferta z dnia: 2020-10-02 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Wszystkim oferujemy poważne pożyczki prywatne

Oferowana praca

Stanowisko: Wszystkim oferujemy poważne pożyczki prywatne
Nr ref.:
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Finanse / Bankowość

Opis stanowiska

Kwota kredytu od 5 000 do 70 000 000 PLN / GBP, z oprocentowaniem 2,8% rocznie.

 Niezaleznie od Twojej sytuacji finansowej. Pomagamy Ci udzielajac kredytów hipotecznych, komercyjnych, pozyczek miedzynarodowych, kredytów inwestycyjnych. Udostepniamy równiez partnerstwa, inne publiczne i prywatne oraz wiele innych.
Skontaktuj sie z nami juz dzis, aby uzyskac wiecej informacji!

Email : globalfinanse.uslugi@gmail.com

Wymagania

Oferujemy

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.