Warszawska Szkoła Reklamy / Oferta z dnia: 2022-05-31 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Warszawska Szkoła Reklamy i Wyższa Szkoła Biznesu Mediów i Reklamy jest – w najlepszym tego słowa znaczeniu – szkołą zawodową. Przygotowujemy naszych absolwentów do pracy w branży reklamowej i służących komunikacji branżach pokrewnych: grafice, fotografii, filmie, PR, marketingu. Rozważania teoretyczne, badania i konferencje naukowe stanowią margines naszej działalności. Stawiamy na rozwój praktycznych umiejętności naszych wychowanków będących odpowiedzią na rzeczywiste zapotrzebowanie rynku pracy.

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik Dziekanatu/Sekretariatu
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU, MEDIÓW I REKLAMY z siedzibą na Ursynowie poszukuje osoby do pracy w dziekanacie.

Praca na dwie zmiany w pełnym wymiarze czasu pracy, 8 godzin dziennie elastyczny grafik (od poniedziałku do piątku + dwa weekendy w miesiącu odbiór dni wolnych w tygodniu). Umowa o pracę gwarantowana :)

Wymagania

- wysoka kultura osobista, poczucie humoru, uśmiech na twarzy,

- pełna dyspozycyjność (osoby nie uczące się / nie studiujące),

- punktualność,

- odpowiedzialność,

- dobra znajomość MS Office oraz urządzeń biurowych,

- dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzania czasem,

- zaangażowanie w wykonywaną pracę,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność pracy pod presją czasu.
Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała bieżąca obsługa Dziekanatu , m. in.:

- obsługa interesantów (studentów, słuchaczy i wykładowców),

- obsługa bieżącej korespondencji,

- prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem nauczania studentów (np. rejestrowanie dokumentów związanych z przyjmowaniem uczniów do szkoły, prowadzenie księgi uczniów oraz księgi absolwentów, sporządzanie indeksów, legitymacji i dyplomów, wydawanie zaświadczeń, przygotowywanie druków protokołów egzaminacyjnych),

- przekazywanie informacji dotyczących organizacji pracy szkoły,

- przegląd wszystkich pomieszczeń po otwarciu i przed zamknięciem budynku szkoły,

- dbałość o porządek i estetykę pomieszczenia sekretariatu.

Wszystkiego oczywiście nauczymy! :)

Oferujemy

Adres: 02-777 Warszawa, ul. Szolc-Rogozińskiego 3

Wynagrodzenie na początek: 2 800 zł NETTO

Praca w gronie młodych ludzi i artystycznych dusz. Możliwość korzystania z zajęć i szkoleń oferowanych przez Uczelnię.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy szkolareklamy@szkolareklamy.pl

Dane firmowe

Warszawska Szkoła Reklamy
Szolc-Rogozińskiego 3
02-777 Warszawa