Unilogo Robotics sp. z o. o. / Oferta z dnia: 2022-06-21 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Unilogo Robotics jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się produkcją urządzeń dla przemysłu kosmetycznego i chemicznego. Produkujemy innowacyjne, zrobotyzowane linie technologiczne do napełniania, zamykania i etykietowania opakowań.

Oferowana praca

Stanowisko: Szlifierz / Ślusarz
Nr ref.:
Miejsce pracy: Piaseczno / mazowieckie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Pracownik produkcji - Szlifierz / Ślusarz
Zakres obowiązków:
- szlifowanie elementów i konstrukcji ze stali nierdzewnej
- wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym
- obsługa elektronarzedzi i maszyn
- dbałość o sprawne działanie maszyn i urządzeń
- kontrola jakościowa produkowanych części

Wymagania

- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- zdolności manualne
- umiejętność obsługi elektronarzędzi
- samokontrola
- samodzielność i dokładność

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- konkurencyjne wynagrodzenie
- praca w systemie jednozmianowym
- ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pakiet multisport
- ubezpieczenie na życie
- prywatna opieka medyczna

Forma kontaktu

Więcej informacji po numerem telefonu 887707900

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.