SmartMBC / Oferta z dnia: 2018-05-15 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Smart MBC

Oferowana praca

Stanowisko: Magazynier
Nr ref.:
Miejsce pracy: Wrocław / dolnośląskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Salon meblowy, Wrocław Bielany

Do Twoich zadań należeć będą:

- standardowe prace magazynowe;
- przyjmowanie dostaw;
- weryfikacja stanu magazynowego;
- wydawanie towaru Klientom.

Wymagania

Oczekujemy:

- dyspozycyjności do pracy na pełen etat,
- odpowiedzialności za powierzone zadania,
- gotowości do pracy fizycznej,
- nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy

Z naszej strony zapewniamy:

- współpracę opartą na umowę zlecenie;
- przyjazną atmosferę pracy;
- rozwój kariery w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- wspaniały i zawsze chętny do pomocy zespół!

Jeśli jesteś zainteresowany pracą koniecznie wyślij CV! Czekamy na Ciebie.

Dane firmowe

SmartMBC
Głogowska 31
60-702 Poznań
Email: aleksandra.kurzynska@smartmbc.pl / WWW: Głogowska, 31