Szukaj

Logowanie


Login:
Hasło:
Przypomnij hasło

Praca wg województw


Darmowe ogłoszenia o pracę: Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca w Twoim mieście


Oferty pracy: Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym mieście.

Gorące oferty


Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywał spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Sklep Spożywczo-Przemysłowy - Bronisław Grabas / Oferta z dnia: 2020-10-08 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]


O firmie

Więcej informacji pod numerem telefonu: 600 441 673.


Oferowana praca

Stanowisko: Kasjer/Kasjerka
Nr ref.:
Miejsce pracy: Kalników, przemyski, Podkarpackie / podkarpackie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Kasjer/Kasjerka w sklepie spożywczo-przemysłowym w Kalnikowie 174, 37-724.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 600 441 673.



Wymagania

Więcej informacji pod numerem telefonu: 600 441 673.


Oferujemy

Więcej informacji pod numerem telefonu: 600 441 673.


Forma kontaktu

Więcej informacji pod numerem telefonu: 600 441 673.


Dane firmowe

Sklep Spożywczo-Przemysłowy - Bronisław Grabas
Kalników 174
37-724 Kalników
Email: marlenawanio@gmail.com / WWW:


← Wstecz