Sima Consulting / Oferta z dnia: 2019-08-12 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Oferowana praca

Stanowisko: OPERATOR MASZYN TERMOFORMUJĄCYCH
Nr ref.:
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

OPERATOR MASZYN TERMOFORMUJĄCYCH
Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa maszyn
• Zapewnienie płynności produkcji
• Nadzór nad wyrobem

Wymagania

POSZUKUJEMY OSÓB LUBIĄCYCH TEMATY MECHANICZNE, KTÓRE POSIADAJĄ DOŚWIADCZENIE W PRZEBUDOWACH I PRZEZBROJENIACH.

Oferujemy

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Bogaty pakiet socjalny
• Pełne wdrożenie
• Praca w systemie 3- zmianowym + weekendy ( 6-14, 14-22, 22-6)
• Wynagrodzenie: 3500 netto

Forma kontaktu

Link do formularza:

Dane firmowe

Sima Consulting
Palacza 13
61-689 Poznań