Sima Consulting / Oferta z dnia: 2019-07-11 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk utrzymania ruchu
Nr ref.:
Miejsce pracy: / wielkopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

SIMA Consulting dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
Elektryk utrzymania ruchu

Praca odbywać się będzie od poniedziałku do niedzieli w systemie 3 zmianowym .

Elastyczny grafik.

Miejscem pracy jest Środa Wielkopolska.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

- Utrzymanie maszyn w ciągłym ruchu
- Usuwanie awarii, usterek oraz serwis maszyn produkcyjnych pod kątem elektrycznym i mechanicznym
- Regulacje i realizacja planowanych prac diagnostycznych, prewencyjnych
- Aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń

Wymagania

Zapraszamy Ciebie do udziału w rekrutacji, jeżeli:

- Posiadasz doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku pracy oraz znasz najlepsze praktyki w zakresie utrzymania ruchu maszyn
- Potrafisz czytać rysunki techniczne
- Posiadasz uprawnienia SEP eksploatacyjne

Oferujemy

- Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na pracownika i jego bezpieczeństwo / zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- Liczne kursy i szkolenia
- Dodatkowe świadczenia socjalne jak prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, wyprawki szkolne, świąteczne bonusy, prezenty okolicznościowe dla pracownika i jego rodziny