Sidrom / Oferta z dnia: 2020-11-06 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

Oferowana praca

Stanowisko: Produkcja
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Francja
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

W chwili obecnej, dla naszego klienta we Francji – rodzinnej firmy, w okolicach Limoges, rekrutujemy pracowników na stanowiska:

Operator maszyny do pakowania

Operatora produkcyjnego

Do głównych obowiązków na stanowisku operator maszyny do pakowania należeć będzie:

Zapewnienie działania maszyny pakującej i automatycznego paletyzatora w celu przestrzegania harmonogramu dostaw worków i big bagów zaplanowanych na następny dzień

Zapewnienie odbioru worków z surowcami

Do głównych obowiązków na stanowisku operatora produkcyjnego należeć będzie:

Zapewnienie działania automatów

Dozuj i włącz mikroskładniki

Kontroluj i odbieraj surowce luzem

Śledzenie i kontrolowanie zapasów

Kontrola procesu produkcyjnego i narzędzi - konserwacja pierwszego stopnia

Sprawdź zgodność gotowych produktów w trakcie całego procesu i przed załadunkiem

Regularne czyszczenie obiektów w celu utrzymania ich w dobrym stanie

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziana znajomość języka francuskiego

Zaangażowanie i chęć do pracy

Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące - stała współpraca

Aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy

Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)

Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w wymiarze 169 h miesięcznie

Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

Bezpłatne zakwaterowanie

Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego)

Praca od zaraz, możliwość współpracy długoterminowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź przesyłanie CV ze zdjęciem w tytule "Produkcja" na adres: rekrutacja@sidrom.net
Więcej informacji pod nr tel.: 882 136 687

Dane firmowe

Sidrom
Boh Warszawy 7
28-100 Busko-Zdrój
Email: busko@sidrom.net / WWW: sidrom.net/