Sferado / Oferta z dnia: 2019-01-04 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Firma SFERADO

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy zatrudnimy:

PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH
praca w okolicy miejsca zamieszkania

Opis stanowiska:

Realizowanie planów sprzedażowych.
Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie stałych relacji handlowych z kontrahentami oraz regionalnymi oddziałami rehabilitacyjnymi
Obsługa rynku w zakresie sprzedaży
Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
Doradztwo Klientom rozwiązań związanych z promocją, reklamą i marketingiem

Wymagania

Wymagania:

Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.
Czynne prawo jazdy kat. B
Staranność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
Zdolność szybkiego przyswajania informacji
Wysoka motywacja do pracy
Umiejętność obsługi komputera
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy
Realną perspektywę awansu w ramach struktury firmy
Dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii
Możliwość łączenia swoich pasji z życiem zawodowym
Niezbędne narzędzia do pracy
Pakiet szkoleń produktowo-organizacyjnych
Pracę w przyjaznej atmosferze

Benefity:
Dodatki świąteczne
Premia za wyniki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@sferado.pl z dopiskiem:

Dane firmowe

Sferado
Strażacka 81
43-382 Bielsko-Biała