Sel-work / Oferta z dnia: 2018-04-26 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Sel-work

Oferowana praca

Stanowisko: Laravel Developer
Nr ref.:
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Opis projektu:

Dla krakowskiego start-upu technologicznego, którego produkt już jest wykorzystywany na całym świecie, poszukujemy developera, który ma doświadczenie w pracy z Laravelem 5.5.

Wymagania

Wymagania:

dobra znajomość PHP 7, Laravel 5

praca w Git

świetne rozumienie OPP

stosowanie wzorców projektowch

korzystanie z RDBMS (np. MySQL)

umiejętność pracy w konsoli unixowej

znajomość języka angielskiego na poziomie codzinnej komunikacji w zespole

Mile widziane:

Docker

Redis

AWS

szersze zainteresowanie Vue.js

Oferujemy

Benefity:

elastyczne godziny pracy (możliwość częściowej pracy zdalnej)

wyjazdy na konferencje branżowe

do dyspozycji laptop z Ubuntu na SSD + 2 monitory

budżet na dodatki zwiększające komfort pracy

Warunki zatrudnienia: UoP lub UoDz

Forma kontaktu

dominika.jastrzebska@sel-work.pl

Dane firmowe

Sel-work
Marzanny 51
43-382 Bielsko-Biała
Email: rekrutacja@sel-work.pl / WWW: www.sel-work.pl