Sel-work / Oferta z dnia: 2019-10-09 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Oferowana praca

Stanowisko: Kontroler Jakości
Nr ref.:
Miejsce pracy: Bielsko-Biała / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Tytuł stanowiska: Kontroler jakości
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Firma: Selekt
Branża: produkcyjna

Obowiązki:
Selekcja, naprawa i kontrola jakości komponentów wykonanych z tworzyw sztucznych w oparciu o instrukcję pracy.

Wymagania

- dobry wzrok (selekcje są głównie wzrokowe i często polegają na wykryciu i znalezieniu drobnych różnic)
- sprawność manualna
- gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)

Mile widziane:
- status studenta/ucznia

Oferujemy

- elastyczny czas pracy - możesz sam/a ustalić w jakie dni chcesz pracować
- pracę w młodym i zgranym zespole
- 15-16,20 zł brutto/h
- umowę zlecenie

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), poprzez link: https://selekt.traffit.com/public/an/2

Kontakt ws. oferty: Paulina tel. 534 742 847, paulina.pfeifer@selekt.info

Dane firmowe

Sel-work
Marzanny 51
43-382 Bielsko-Biała
Email: rekrutacja@sel-work.pl / WWW: www.sel-work.pl