Sekretariat / Oferta z dnia: 2019-04-15 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

CE Lingua

Oferowana praca

Stanowisko: Zatrudnimy osobę do sprzątania biura
Nr ref.:
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Zatrudnimy rzetelną osobę Do sprzątania powierzchni biurowych w Krakowie, dzielnica Prądnik Czerwony

Wymagania

- sumienność
- punktualność
- dokładność

Oferujemy

Czas pracy do ustalenia.
Oferujemy umowę zlecenie oraz wszystkie niezbędne środki do pracy.
Rodzaj pracy: Część etatu, stała

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz lub na adres: praca@biurokarier.net z dopiskiem: sprzątanie biura.
Kontakt pod numerem telefonu 12 415 79 92 od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.