Sekretariat / Oferta z dnia: 2019-03-14 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Nasza strona: http://www.cel.com.pl/

Oferowana praca

Stanowisko: Nauczyciel muzyki i rytmiki
Nr ref.:
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Edukacja / Nauka / Szkolenia

Opis stanowiska

Prowadzenie zajęć w placówce przedszkolnej.

Wymagania

- Umiejętność pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
- Komunikatywność
- Zaangażowanie
- Kreatywność

Oferujemy

- Stałą pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Dostęp do materiałów dydaktycznych: książki, pacynki, gry, płyty CD z muzyką, instrumenty

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu przez praca@biurokarier.net lub telefonicznie: 12 415 79 92

Dane firmowe

Sekretariat
Bohaterów Września 1
31-620 Kraków