Sekretariat / Oferta z dnia: 2019-04-15 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

CE Lingua

Oferowana praca

Stanowisko: Lektor języka hiszpańskiego
Nr ref.:
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki / łódzkie / Polska
Branża: Edukacja / Nauka / Szkolenia

Opis stanowiska

Ogłaszamy nabór na stanowisko lektora języka hiszpańskiego. Praca będzie polegać na prowadzeniu zajęć w miejscowości Konstantynów Łódzki - w placówce przedszkolnej.

Wymagania

- Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
- Znajomość języka hiszpańskiego w stopniu bardzo dobrym
- Zaangażowanie

Oferujemy

- Pracę dla stabilnej firmy
- Możliwość dodatkowych zarobków i rozwoju zawodowego
- Pomoce dydaktyczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: praca@biurokarier.net z dopiskiem w tytule: Hiszpański - łódzkie

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.