Sanpro Consulting BPO / Oferta z dnia: 2018-11-05 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją.

Aktualnie dla naszego Klienta -autoryzowanego przedstawiciela czołowych producentów aparatury kontrolno – pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych poszukujemy:

Inżyniera ds. sprzedaży specjalistycznego oprogramowania do symulacji 3D-EM

Stanowisko: Inżyniera ds. sprzedaży specjalistycznego oprogramowania do symulacji 3D-EM
Nr ref.:
Miejsce pracy: Wrocław / dolnośląskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

•Realizację celów sprzedaży i nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami.
•Prowadzenie doradztwa i szkoleń technicznych.
•Implementacje, wdrożenia i utrzymanie dostarczanych rozwiązań.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Wymagania

Chętnie spotkamy się z osobami, które:

•Mają wykształcenie wyższe techniczne.
•Posiadają doświadczenie w wykorzystaniu oprogramowania do analizy i projektowania urządzeń elektronicznych pod kątem własności elektromagentycznych
•Znają język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację i czytanie specyfikacji technicznych.
•Posiadają prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

Oferujemy:

•Atrakcyjne wynagrodzenie.

•Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
•Pakiet opieki zdrowotnej.
•Motywujący system wynagrodzeń.
•Codzienny kontakt z najnowszą technologią.
•Pracę w międzynarodowym środowisku.
•Bardzo dobre warunki i atmosferę pracy.

Forma kontaktu

a.grochowina@impel.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.