Ready Construct / Oferta z dnia: 2020-10-16 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Ready Construct
Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim. W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

• MURARZ, BRYGADY MURARSKIE
• ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE

Miejsce pracy: Belgia

Stanowisko: Murarz, Brygady murarskie, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Nr ref.: +48 730 699 100
Miejsce pracy: cała Belgia / zagranica / Belgia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

• Murowanie z materiałów tj. cegła, ytong, porotherm, silka itp ...
• Murowanie budynków od podstaw (ściany zewnętrzne, działowe, nośne itp...)
• Czytanie rysunku technicznego
• Inne prace murarskie

Wymagania

• Posiadasz doświadczenie min. 2 letnie na stanowisku murarza
• Potrafisz obsługiwać elektronarzędzia
• Znasz język angielski (dodatkowy atut)
• Masz własny środek transportu - samochód (dodatkowy atut)
• Lubisz nowe wyzwania i z chęcią podejmujesz się nowych zadań

Oferujemy

• Pracę na długi okres
• Bezpłatne mieszkanie
• Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 13.000 zł do 20.000 zł brutto (w zależności od posiadanych kwalifikacji)
• Stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty

Forma kontaktu

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

+48 730 699 100 - Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca ReadyConstruct.eu

Ogrodowa 6/206
59-700 Bolesławiec
Email: praca@readyconstruct.eu / WWW: http://readyconstruct.eu/