Randstad Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2019-08-02 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. W Randstad mamy na to swoją nazwę. human forward.

Randstad został liderem rynku usług HR na świecie. Sukces nasz jest podwójny – w Polsce pod względem obrotów Randstad także wysunął się na prowadzenie. To efekt konsekwentnie realizowanej strategii wspierania ludzi i przedsiębiorstw w rozwijaniu ich prawdziwego potencjału, wykraczającej poza tradycyjnie rozumiane pośrednictwo w zatrudnieniu w kierunku aktywnego doradztwa kariery. Na pozycję lidera branży wpływ ma również cyfrowa rewolucja – technologie HR.

Oferowana praca

Stanowisko: operator produkcji- nowe wyższe stawki!
Nr ref.: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Miejsce pracy: Wrocław / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju i atrakcyjnymi zarobkami ? Chcesz zostać zatrudniony w międzynarodowej Firmie - światowego lidera w swojej branży? Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Poszukujemy 50 osób do nowej inwestycji w Biskupicach Podgórnych!

zadania:

- obsługa maszyn
- obsługa paneli dotykowych
- wizualna kontrola jakości produktu

Wymagania

- duża motywacjia do pracy i chęć do nauki
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na produkcji
- umiejętność obsługi komputera
- chęć nawiązania długofalowej współpracy

Oferujemy

- nowe wyższe stawki!
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na 2 lata)
- bezpłatny transport z Strzelina oraz z wielu miejscowości na trasie do Biskupic Podgórnych m.in. z Wierzbice, Borów, Uniszów, Kondratowice, Jezierzyce Wielkie, Prusy, Brożec, Pławna, Borek Strzeliński, Biały Kościół, Przecławice, Jaksonów, Radzików, Zarzyca, Sienice, Oleszna, Łagiewniki, Niemcza, Nowa Wieś Niemczańska, Gilów, Jordanów Śląski, wielu i innych
- dofinansowanie do posiłków
- bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
- duże możliwości rozwoju zawodowego

Forma kontaktu

zadzwoń bądź wyślij SMS o treści PRACA na nr 697 700 392

Dane firmowe

Randstad Polska Sp. z o.o.
ul. Komandorska 12
50-022 Wrocław
Email: iwona.zygadlo@randstad.pl / WWW: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/operator-produkcji_biskupice-podgorne_56420/