Randstad Polska / Oferta z dnia: 2021-09-13 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Oferowana praca

Stanowisko: spawacz
Nr ref.:
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

zadania:
spawanie blach metodą MAG (135, stal nierdzewna i czarna)
dostarczanie zespawanych komponentów na lakiernie
wykonywanie testów jakościowych i uzupełnianie dokumentacji
systematyczna konserwacja narzędzi oraz stanowiska pracy

Wymagania

oczekujemy
doświadczenie w spawaniu Mig-Mag
podstawowa wiedza o procesach spawalniczych
mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy

oferujemy
atrakcyjne wynagrodzenie
praca w systemie jednozmianowym
stała praca w firmie z doskonałą pozycją rynkową
możliwość zatrudnienia bezpośrednio z firmą
umowa o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatny urlop)
pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów
miła atmosferę w zespole profesjonalistów

Dane firmowe

Randstad Polska
Horoszkiewicza 2b
45-301 Opole