Randstad Polska / Oferta z dnia: 2021-09-14 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Oferowana praca

Stanowisko: pomocnik lakiernika
Nr ref.:
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

zadania
- przygotowanie powierzchni pod lakierowanie
- prace pomocnicze przy lakierowaniu
- wykonywanie pomiarów

Wymagania

oczekujemy
- zaangażowania i dokładności przy wykonywaniu obowiązków
- dyspozycyjności do pracy zmianowej

Oferujemy

oferujemy
- pracę w renomowanej firmie zajmującej się produkcją kładów i motocykli
- konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe (od 3700 do 4100 brutto) + premia miesięczna do 10%
dofinansowanie do stołówki 7 zł dziennie
- pracę na dwie zmiany
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład pracy
- perspektywę długotrwałej współpracy oraz szkolenia wprowadzające i rozwojowe
- pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów

Dane firmowe

Randstad Polska
Horoszkiewicza 2b
45-301 Opole