RAVEN PL SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 2021-05-31 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Dystrybutor wyrobów hutniczych z kapitałem zagranicznym.

Oferowana praca

Stanowisko: MAGAZYNIER,SUWNICOWY
Nr ref.:
Miejsce pracy: GLIWICE / śląskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Zatrudnię od zaraz magazyniera z uprawnieniami
na suwnice kat. II S (poziom roboczy "0").
Praca na magazynie stali od poniedziałku do piątku na II zmiany (06.00-21.00).

Wymagania

Uprawnienia na suwnice, wózki jezdniowe UDT.

Oferujemy

Oferujemy stabilną pracę na umowę o pracę. Posiłki regeneracyjne finansowane przez pracodawcę. Dodatkowy dzień wolny za urodziny.

Forma kontaktu

Telefon nr 508 225 323

Dane firmowe

RAVEN PL SP. Z O.O.
Portowa 18k
44-100 Gliwice