RATAYCZAK / Oferta z dnia: 2022-06-21 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Firma RATAYCZAK działa na rynku od wielu lat, wykonujemy kilkaset ogrodzeń rocznie. Produkujemy pod wymiar, według wskazówek Klientów.
Nasi pracownicy cenią sobie dogodne godziny pracy (np. w piątki pracujemy do 14), wolne weekendy, okresy świąteczne, dodatki do wynagrodzenia. Staramy się, aby każdy nasz pracownik wykonywał pracę, którą lubi, która daje mu satysfakcję.

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz - ślusarz do produkcji ogrodzeń
Nr ref.:
Miejsce pracy: Gniewkowo / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Producent ogrodzeń zatrudni osobę potrafiącą spawać (nie wymagamy uprawnień) do produkcji bram, furtek i innych elementów ogrodzeń.
Praca polega na przygotowaniu materiału oraz spawaniu różnych ogrodzeń, przede wszystkim nowoczesnych - głównie na podstawie rysunków.

Miejsce pracy: Kawęczyn koło Gniewkowa

Wymagania

Konieczne: umiejętność spawania (nie wymagamy uprawnień)
Mile widziane: zmysł techniczny, umiejętność kreatywnego myślenia, samodzielność.

Oferujemy

Oferujemy bardzo dobre warunki wynagrodzenia, możliwość rozwoju, realizacji własnych pomysłów.

Proszę o przesyłanie CV na adres praca@ratayczak.pl lub zgłoszenia telefoniczne 507626207

Dane firmowe

RATAYCZAK
Kawęczyn 41
88-140 Gniewkowo
Email: praca@ratayczak.pl / WWW: ratayczak.pl