Przedsiębiorstwo Projektowo Budowlane Jarosław Herman / Oferta z dnia: 2022-07-25 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

O firmie

Przedsiębiorstwo Projektowo Budowlane Jarosław Herman

Oferowana praca

Stanowisko: MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW
Nr ref.:
Miejsce pracy: / podlaskie / Polska
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Prace budowlane w zakresie montażu izolacji zewnętrznych ścian wznoszonych i remontowanych budynków.

Praca od poniedziałku do piątku w godz.: 7:00-15:00 na terenie powiatu wodzisławskiego i powiatów ościennych. Pracodawca gwarantuje nocleg dla pracowników. Prosimy o kontakt telefoniczny 500222300

Wymagania

-Mile widziane wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie w pracach przy montażu izolacji zewnętrznej budynków (docieplaniu budynków).

Oferujemy

-Wynagrodzenie od 5 700 PLN brutto
-Nocleg dla pracowników

Forma kontaktu

Kontakt telefoniczny 500222300

Przyległa 4
44-323 Połomia