Paretti / Oferta z dnia: 2022-05-10 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Oferowana praca

Stanowisko: Wsparcie działu IT z językiem holenderskim
Nr ref.:
Miejsce pracy: Lubin / lubelskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Obsługą zapytań telefonicznych oraz emaliowych związanych z problemami technicznymi
Współpracą ze specjalistami IT

Wymagania

Język holenderski na poziomie B2/C1 oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Zainteresowanie oraz chęć rozwoju w branży IT
Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu IT - Microsoft Office, Internet.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na umowę o pracę (od 6000-7500 zł brutto na start)
Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie.
Premie za polecenie pracownika
Bardzo przyjazną atmosferę w pracy
Elastyczny czas pracy
Pakiet szkoleń - wdrożeniowe oraz późniejsze kursy, szkolenia.
Możliwość pracy zdalnej.

Forma kontaktu

+48570219111
viktoriia.kolibabchuk@paretti.pl

Dane firmowe

Paretti
Kołłątaja 9/2
45-064 Opole
Email: viktoriia.kolibabchuk@paretti.pl / WWW: https://paretti.pl/