PZP Personel Spółka z o.o. / Oferta z dnia: 2020-06-18 [Zapisz jako pdf] [Drukuj]

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl lub telefonicznie 55 230 4441. www.pzp-personel.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Stolarz
Nr ref.:
Miejsce pracy: Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Zajmujemy się rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i jego pracodawcę
Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko
Stolarz
Region zatrudnienia: Dolna Saksonia/Niemcy

Wymagania

Podstawowe obowiązki:
- praca na maszynach stolarskich, praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony firma pracy tymczasowej AMZ Personal GmbH lub zawartą bezpośrednio z pracodawcą
- Niemieckie zarobki
- Dodatkowo diety
- Dodatki za zmiany nocne oraz pracę w weekendy czy święta

Oferujemy

Każdemu zatrudnionemu gwarantujemy:
- Pracę w stabilnej finansowo firmie , terminowość wynagrodzeń, płatny urlop
- Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny, między innymi Kindergeld
- Opłacane składki emerytalne, nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
- Płatny urlop
- Zakwaterowanie płatne i pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Forma kontaktu

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe kierunkowe (mile widziane) lub doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku, przeszkolenie w zakresie obsługi frezarki CNC,
pilarki, okleinarki CNC etc.
- Posiadanie własnego samochodu – w celu zachowania niezależności mobilnej
- Komunikatywny język niemiecki

Dane firmowe

PZP Personel Spółka z o.o.
Hetmańska 3N
82-300 Elbląg
Email: elblag@pzp-personel.pl / WWW: www.pzp-personel.pl